Menu
Nákupný košík

PROFI séria:

Tieto kufre sú určené pre tažké zaobchádzanie a profi touring, poskytujú maximálnu ochranu pri preprave Vášho zariadenia a komfortnú manipuláciu s kufrom.

Technológia výroby pozostáva z použitia hliníkových CASEMAKER profilov, do ktorých sa zasunie preglejka alebo astroboard. Jedná sa o techniku, ktorá zaisťuje maximámlu pevnosť kufra. Tento spoj sa následne celý prenituje. Spoj je niekoľkonásobne pevnejší ako klasické spájanie povrchovými lištami.

PROFI séria umožňuje variabilnú voľbu rúčiek, pantov a rohov z celého sortimentu Penn Elcom.

Pre viac info navštívne našu Galériu.


Na výber sú nasledovné materiály:

  • CON Pearl® Astroboard 7mm – ľahké, plastové, sendvičové dosky s možnosťou výberu farby
  • CON Pearl® Astroboard 10mm – ľahké plastové sendvičové dosky čiernej farby
  • Con Pearl® Astroboard HD 11mm – lahké, vysokopevné, plastové, sendvičové dosky šedej farby s drážkovým povrchom
  • Preglejka Penn Elcom 7mm – vysokoodolná laminovaná preglejka s možnosťou výberu farby
  • Preglejka Penn ELcom 9mm – vysokoodolná laminovaná preglejka s možnosťou výberu farby

N-case séria:

Špeciálna séria s atraktívnym designom vhodná pre kufre menších rozmerov. Tieto kufre sú vhodné najma pre malé prístroje, kamery, vysielačky, tlmočnícke stanice a pod. Vyrábajú sa z ľahkého astroboardu 7mm s možnosťou voľby farby, astroboard je spájaný pomocou hliníkových profilov N-case a plastových rohov. Výhodou je nízka hmotnosť, výhodná cena a moderný vzhľad.

Pre viac info navštívne našu Galériu.

Eco-case séria

Tieto kufre sú určené na hobby použitie, kde je dôležitá predovšetkým cena kufra a nekladie sa zvýšený dôraz na pevnosť a jednoduchú manipuláciu. Bližšie informácie fotky doplníme čoskoro. Kufre sú konštruované jednoducho. Viac informácií a detailov o tomto type kufra ako aj o ostatnom portfóliu spoločnosti ProfiCase nájdete v našej Galérií.

Standard-Case séria

Tieto kufre sú určené pre tažké zaobchádzanie a profi touring, poskytujú maximálnu ochranu pri preprave Vášho zariadenia a komfortnú manipuláciu s kufrom.

Kufre sa výrabajú z preglejky (7-9mm). Preglejky sú fóliované odolnou PVC fóliou Pre spájanie sa používajú hliníkové lišty, ktoré sa prenitovávajú preglejkou. Montované rúčky a motýle sú zapusteného typu.

Štandard séria umožňuje variabilnú voľbu rúčiek, pánto a oceľových pevných rohov, zamykacích motýľov a pod. z celého sortimentu Penn Elcom

Pre viac info navštívne našu Galériu.

Technické informácie